A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Visar Rexhepi - Trendafil


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2014

2014-06-01T00:00:00

Video Production:

Fabrika

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 13


Sikur un te mos isha me ty
S'do te dija se çka esht me qajt
Shkaktare me je ti
Qe po vuaj prej kur jemi nda

E kam kuptuar ne fillim
Se ti nuk je fati im
E vetveten e kam rrejt
Kjo dashni m'kushtoj shtrenjt

Ref...x2
Trendafil ishe per mu
Tash ne helm zemer je shendru
Pse çdo her kur un dashuroj
Dhembje perjetoj

A thua vall kush e paska shkru
Me te pa e n'ty me u dashuru
Kur te deshta me shum
Te leshoj toka a te morr aj lum

E kam kuptuar ne fillim
Se ti nuk je fati im
E vetveten e kam rrejt
Kjo dashni m'kushtoj shtrenjt

Ref...x2
Trendafil ishe per mu
Tash ne helm zemer je shendru
Pse çdo her kur un dashuroj
Dhembje perjetoj

...

Ref...x2
Trendafil ishe per mu
Tash ne helm zemer je shendru
Pse çdo her kur un dashuroj
Dhembje perjetoj


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019