Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vissy Bediu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Visar Bediu
 • Vendlindja:
 • Kumanovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Vissy Bediu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Visar Bediu i njohur me emrin skenik Vissy. Bediu u lind ne vitin 1998 dhe vjen nga qyteti i Kumanovës. Vissy është një këngëtar, reper, kantautor si dhe një producent. Muzikën e kishte pasion qysh në kohën e fëmijerisë ku kënga e parë e tij ishte e quajtur "Blla Blla" e realizuar në vitin 2013 e që në atë kohë Vissy ishte vetem 15 vjeqar. Në Janar të vitit 2016 publikoi këngen "Dashuria ime" e cila Vissyt i solli shumë suksese per të mos u nd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Phatooni

Arian Gollopeni

Rod

Mevlud Rahimaj

Lory B

Jusuf Mimari

Frenkli Vjero

John Tilio

Agon Latifi

Andi Qereti

Tags: Vissy Bediu, Visar Bediu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet