Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vita Guhelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Vita Guhelli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike. Në Maj 2009, Vita Guhelli merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ngjyrat". Në 2014, Vita Guhelli këndon kolonën zanore të serialit "Stinë Dashurie" me titull "Më Rrëshqet Nga Dora". Në Maj 2015, Vita Guhelli & Shkumbin Krasniqi marrin pjesë në Top Fest 12 me këngën "Një Jetë". Në Qershor 2020, Vita Guhelli & Valmir Shala publikojnë coverin e këngës "Vivo Per Lei"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Valmir Shalës

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vita Guhelli

Komente 0