A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vitmar Basha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Vitmar Basha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Nëntor 2007, Vitmar Basha merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Akoma Tonat". Në Maj 2008, Vitmar Basha merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Dy Yje". Në Dhjetor 2009, Vitmar Basha merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Nje Tjeter Jete". Në Qershor 2011, Vitmar Basha merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Nje Hap Para". Më datë 9 Qershor 2017, Vitmar Basha publikon videoklipin "E Imja Dhe E Jotja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I fejuari i

Marsela Çibukaj

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Skerdi (Top Fest)

Kliton Roci

Emir Plava

Henri Mahmuti

Butrint Bardhi

Mirgen Huba

Ermal Ponoci

Ylli Shaqiri

Foti Marko

Ahmed Emurllai


Tags: Vitmar Basha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019