Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Dy Yje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

mos valle kjo ere po te sjell kete psheretime, krijese e gjoksit tim

i kam bere dredha me lehtesi te gjitha shtizave, por jo thikes tende
te fshehur

me dashurine qe sme le te jap mund te mbush nje humnere e te djeg nje qiell

shpirti dhe mishi jane 2 yje ne distance
dashuria jote eshte ajo qe kalon ne mes

uhuhuhuhuhuhuhu

mundova te jetoj e te harroj e veten time ta lehtesoj

vendosa te punoj e te tregoj se ty te zevendesoj

por kudo qe shkoj e po kuptoj se me dhimbjen tende duhet te bashkejetoj

shpirti dhe mishi jane dy yje ne distance
dashuria jote eshte ajo qe kalon ne mes
uhuhuhuh

pranine e Zotit nuk e gjeta ne mijera lutje, por ne dashurine qe ti me dhe

etj etj etj
befshi qejf edhe shume dashuri a whole lotta love


Ky tekst u dërgua nga Vitmar BashaVitmar Basha
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Vitmar Basha - Dy Yje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Yje".
3. Video është e këngës "Dy Yje", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0