Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Evolucion Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Evolucion Revolucion
Gjenerata Ypsilon
Kur hapem syte Pame cfare na bene

Evolucion Revolucion
Gjenerata Ypsilon
Kur hapem syte
Ky realitet vetem na largon

Duam te jetojme
Per ate cfare ne meritojme
Prinderve tane I vodhen jeten
Nderkohe qe ne po na vrasim shpresen

Evolucion revolucion
Gjenerata yps ilon
Kur hapem syte
ata thane ju sdini gje, asnje gje

Evolucion revolucion
Gjenerata yps ilon
Kur hapem syte
prap na kerkuan ti votojme
Vitmar Basha
Publikimi: 16/11/2021
Muzika: Vitmar Basha
Teksti: Vitmar Basha
Mix & Master By Arber Kocllari And Ak Records


Vitmar Basha - Evolucion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Evolucion".
3. Video është e këngës "Evolucion", por nuk këndohet nga Vitmar Basha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitmar Basha:


Komente 0