Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vitore Rusha - Kur Jam Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Jam Me Ty".
3. Video është e këngës "Kur Jam Me Ty", por nuk këndohet nga Vitore Rusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vitore Rusha - Kur Jam Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Eja Pa Frike"

Komente

Asnjë Koment

15/04/2013

2013-04-15T09:38:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Me Ty" kënduar nga Vitore Rusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arflet Selmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

lulja e dashuris sime a sa shum te du ma ke mar ty zemren time qyah kur tkam taku lulja e dashuris sime asa shum te du ma ke mar ty zemren time qysh kur tkam taku REF:Kur jam me ty ndjej lumturin oo moj bukuri kur jam paty jam i trishtuar drita e syve tmiii. Kur jam me ty ndjej lumturin o moj bukuri kur jam pa ty jam i trishtuar oj drita e syve tmi....Shum te du buz trandofile o cerpik i ziii ti ke hy ne zemren time dhe ke mbet aty Shum te du buz trandofile o cerpik i zii ti ke hi ne zemren time dhe ke mbet aty REF:Kur jam me ty ndej lumturin o moj bukuri kur jam pa ty jam i trishtuar drita e syve tmi. Kur jam mety ndej lumturin o moj bukuri kur jam pa ty jam i trishtuar oj drita e syve tmi...Më Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë