Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vitore Rusha - Here Me Thua Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Here Me Thua Po".
3. Video është e këngës "Here Me Thua Po", por nuk këndohet nga Vitore Rusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vitore Rusha - Here Me Thua Po  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/11/2014

2014-11-04T16:55:48+00:00Ndryshe thua sot
Ndryshe me the dje
Pa me thuaj zemer
Me trego kush je x2

Jam ajo qe isha
Zemer ty te kam
Dhe çdo gje qe kisha
Une shpirt e kam x2

Ref...x2
Here me thua po
Here me thua jo
Kur nuk di te duash
Ti mos dashuro

Se ne dashuri
Jo nuk eshte e lehte
Kur i ke te gjitha
Ne befasi humbet x2

Me fjale premtime
Djalo ti me çmende
Une ne rrugen time
Ti ne rrugen tende x2

Ref...x2
Here me thua po
Here me thua jo
Kur nuk di te duash
Ti mos dashuro

Kur nuk di te duash
Ti mos dashuro x2

...

Ref...x2
Here me thua po
Here me thua jo
Kur nuk di te duash
Ti mos dashuro


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë