Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vitori Balili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  154
BIOGRAFIA: Vitori Balili është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Jeleku Me Salltanete". Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Moj Pushke". Më datë 25 Shtator 2009, Vitori Balili publikon videoklipin "Qaj Moj Shqiperi". Më datë 31 Tetor 2013, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Motra", në bashkëpunim me Vitori Balili. Më datë 31 Mars 2015, Vitori Balili publikon videoklipin "Kenge Per Abaz Aliun". Më datë 24 Dhj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareZura Nje Mike Suljote


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ani Myzeqarja

Griselda Pepa

Rezarta Hoxhaj

Teuta Dyrmishi

Blerta Agolli

Eglantina Doko

Laxarela

Donika Pecollari

Tefta Kondo

Evgjeni Çuli

Tags: Vitori Balili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet