Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vizion Band

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vizion Band është një grup artistësh i njohur. Më datë 15 Maj 2012, Vizion Band publikojnë videoklipin "Napoleoni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bloody Soldierz

Vëllezërit Zikolli

Ethnically

Xhevahiret

Linda Ne Boten E Cudirave

0290

Kadenca Dhe Naseri

Koha

Tempulli G

Potpuri Me Bilbilat

Tags: Vizion Band, Vizion Bend, Vision Band


Komente mbi këtë artist