Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vizioni Libonia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Vizioni Libonia është një produksion shumë i njohur. Produksioni Muzikor VIZIONI LIBONIA. Produksioni fillimisht filloi punën në Gjermani me emrin Libonia, suksesi, korrektësia dhe cilësia ishte pjesë e pandashme e punës së tyre shumë vjeçare. Veprimtaria e tyre vazhdon të funksionoj edhe në ditët e sotme por me emrin Vizioni Libonia, ndërsa suksesi i tyre është burim i pashterrshem. Në vitin 2016, Vizioni Libonia publikojnë albumin "Çikat E Kosoves"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Labia

Oltioni

Palma Gjilan

Kastrati

Melosi

Sharri

Blero Ent

Tags: Vizioni Libonia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet