Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Vaji I Nuses Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  14

dola n'bashqe po lotoj.
nen hijen e thanes une neser nuse shkoj po ndahem prej nanes .a po digjet zemra imeeeeeeeeee qysh me lan familjen time.digjet digjet zemer shkretaaaaaaaaaa n'shpi te huj qysh kalon jeta. ori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e ran me duket ajo vell.mori nane imja nane nesr kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se ka met lane lot ne faqe spo me teren mu.
rriten vashat dhe ni dit bohen per nusni i lan nanat qe i kan lind shkojn ne tjeter shpi ..ah po digjet zemra imeee qysh me lan familjen time..digjet digjet zemra shkreta nshpi t'huj qysh kalon jeta..mori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e rand me duket ajo vell.mori nane imja nane neser kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se kam met lane lot ne faqe spo me teren muuuuuuuuuuuuuuuu..............mori nane imja nane neser kerret ke mi percjell kur kujtoj se kam met lane shum e vshtir me duket ajo ver.mori nane imja nane neser kerret nuse kan mem qu kur kujtoj se kam met lane lot ne faqe spo me teren muuuuuuuuuuuuuuuu..............


Ky tekst u dërgua nga  ernesa

Vjollca Buçaj - Vaji I Nuses
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaji I Nuses".
3. Video është e këngës "Vaji I Nuses", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0