Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Vijn Vaporat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vijne vaporat moj nane bregut te detit
O dil e shihi moj nane asqert e mbretit
O dil e shihi moj nane asqert e mbretit

Disa kjajshin moj nane disa knojshin
O ka nji leter moj nane vilajt e çojshin
Ani ka nji leter moj nane vilajt e çojshin

Ka nji leter moj nane çojne vilajte
O per shtat vjet o moj nane t'na presin grate
Ani per shtat vjet o moj nane t'na presin grate

Se mos pritshin moj nane per shtate vjete
O le t'na i marrin moj nane burrat pleq
Ani le t'na i marrin moj nane burrat pleq

Burrat pleq o moj nane e pleq te vjeter
O ndoshta vjen o moj nane naj dever tjeter
Ani ndoshta vjen o moj nane naj dever tjeter.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj - Vijn Vaporat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vijn Vaporat".
3. Video është e këngës "Vijn Vaporat", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0