Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - A Po Vjen Me Mue Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ooo a po vjen me mue x4

A po vjen me mue x2
Ne Drenice me shkue
Jeten me kalue

Nusja jone e bukur e bukur
Po na vjen si flutur si flutur si flutur x2

A po vjen me mue x2
Ne Drenice me shkue
Jeten me kalue

Nusja jone e bukur e bukur
Shkon e vjen si flutur si flutur si flutur

Nusja jone e bukur e bukur si zana
Po shkelqen si hana si hana si hana

...

A po vjen me mue x2
Ne Kosove me shkue
Jeten me kalue

Nusja jone e bukur e madhe sorkadhe
Djalin na e more e more e more x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Buçaj - A Po Vjen Me Mue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Vjen Me Mue".
3. Video është e këngës "A Po Vjen Me Mue", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente 0