Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Buçaj - Nuk Pranoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Pranoj" kënduar nga Vjollca Buçaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mehdi Berisha - Nuk Pranoj

A edhe ti po mund mem than gjeje fatin tan
A edhe ti qe te kam pas jet po me thu mos rri vet
Nuk pranoj nuk pranoj n'dor me unaz
me jetu me tjeter kan ty n'zemer me t'pas

Ref:

Shko ti ty ka kush me t'prit
per mu ske pse me u merzit 2x

A edhe ty spo te vjen gjynah prap me lot mem pa
ma mir mem m'byt se mem pyt pse po me lotojn syt
nuk pranoj nuk pranoj ndor me unaz
me jetu me tjeter kan ty n'zemer me t'pas

Ref:

Shok ti ty ka kush me t'prit
per mu ske pse me u merzit
shko ti ty ka kush me t'prit

Meda - Nuk Pranoj

A edhe ti po mund mem than gjeje fatin tan
A edhe ti qe te kam pas jet po me thu mos rri vet
Nuk pranoj nuk pranoj n'dor me unaz
me jetu me tjeter kan ty n'zemer me t'pas

Ref:

Shko ti ty ka kush me t'prit
per mu ske pse me u merzit 2x

A edhe ty spo te vjen gjynah prap me lot mem pa
ma mir mem m'byt se mem pyt pse po me lotojn syt
nuk pranoj nuk pranoj ndor me unaz
me jetu me tjeter kan ty n'zemer me t'pas

Ref:

Shok ti ty ka kush me t'prit
per mu ske pse me u merzit
shko ti ty ka kush me t'prit


Publikimi: 05/12/2016Më Shumë Këngë Nga Vjollca Buqaj:


Komente mbi këtë këngëVjollca Buçaj - Nuk Pranoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Pranoj".
3. Video është e këngës "Nuk Pranoj", por nuk këndohet nga Vjollca Buçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.