Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Hamiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  212
BIOGRAFIA: Vjollca Hamiti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 16 Mars 2015, Labinot Rexha publikon videoklipin "Dridhet Zemra", në bashkëpunim me Vjollca Hamiti. Më datë 23 Shtator 2017, Vjollca Hamiti publikon videoklipin "Te Lumtur Mej Pa Femit". Më datë 13 Tetor 2017, Ekrem Rama publikon videoklipin "S'kemi Pas Kismet", në bashkëpunim me Vjollca Hamiti. Më datë 30 Tetor 2017, Vjollca Hamiti publikon videoklipin "Non Stop". Më datë 16 Mars 2019, Besnik Gjakova publikon videoklipin "Kem...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ilirjana Pirku

Ardita Ala

Merita Sahiti

Alma Gashi

Syne Loshi

Sevi

Liliana Kanina

Burbuqe Rada

Suzana Qatipi

Entela Ilirjani

Tags: Vjollca Hamiti, Vjollca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet