Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Nje Moment Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

KUR MENDOVA SE MHARROVE
KUR BESOVA SE TI SHKOVE
KUR ÇDO SHPRES E PATA HUMB
TI U KTHEVE PRAP TE UNNNNNNNN.

REF.2X

NJE MOMENT NJE MOMENT
PER TY VLEN SA JETA KREJT
JETA ESHT NJE SEKRET
KUR SE DI SE QKA TE PRET.

KUR MENDOVA SE ERDH FUNDI
ZERI YT ME ZGJOI NGA GJUMI
KUR ÇDO SHPRES E PATA HUMB
TI U KTHEVE PRAP TE UNN.

REF.2X
NJE MOMENT NJE MOMENT
PER TY VLEN SA JETA KREJT
JETA ESHT NJE SEKRET
KUR SE DI SE QKA TE PRET.

NJE MOMENT NJE MOMENT
PER TY VLEN SA JETA KREJT
JETA ESHT NJE SEKRET
KUR SE DI SE QKA TE PRET.


Ky tekst u dërgua nga Arjanit Binaku

Vjollca Haxhiu - Nje Moment
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Moment".
3. Video është e këngës "Nje Moment", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0