Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vjollca Haxhiu - Sa Pranvera  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2015

2015-05-11T15:39:30


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Pranvera" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elhame Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa pranvera po kalojne
sa te lumtur ne jetojm
ne dy

Sa pranvera po kalojne
sa te lumtur ne jetojm
ne dy

une te thash se te du
n'zemren time ti dot jesh te une

une te thash se te du
n'zemren time ti dot jesh te une

kalojn vitet ni nga ni
cdo her t'lumtur ne te dy
te dy

kalojn vitet ni nga ni
cdo her t'lumtur ne te dy
te dy

une te thash se te du
une te thash
tjeter djal nuk ka per mu

une te thash se te du
une te thash
tjeter djal nuk ka per mu

Sa pranvera po kalojne
sa te lumtur ne jetojm
ne dy (2x)

une te thash se te du
n'zemren time ti dot jesh te une
(2x)Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...