Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Para-Kalo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  12

ti do lidhje te shkurta sa te argetohesh gjen do femra te urta qe nuk iu frikohesh

ti luan me ndjenja si figura shahu ah e mjera femer
qe tka ra si gjahu

ref.2x

parakalo tani
te jap perparesi
une nuk jam per ty

parakalo me mire
se jam e veshtire
e nuk jam e lire

per ty e panjohur
eshte me u dashuru
hajt se ske ku shkon
djale pa e provu

ti luan me ndjenja
si figura shahu
ah e mjera femer
qe tka ra si gjahu

ref.2x

parakalo tani
Te jap perparesi
une nuk jam per ty

parakalo me mire
se jam e veshtire
e nuk jam e lire

parakalo tani
te jap perparesi
une nuk jam per ty

parakalo me mire
se jam e veshtire
e nuk jam e lire
te ja
Vjollca Luka
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/05/2014
Muzika: Shkumbin Azizi
Teksti: Avni Qahili
Video Produksioni: Musical


Vjollca Luka - Para-Kalo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para-Kalo".
3. Video është e këngës "Para-Kalo", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0