Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vjosa Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  43
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Vjosa Selmani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vjosa Selmani studion ne gjimnazin e Mitrovices. Eshte kengetare e grupit "BAND 4". Ajo thote per veten se e dashuron muziken dhe te kenduarin. Kalon kohen me shoket, familjen, duke lexuar, duke pare TV dhe gjithashtu ne Facebook. Vjosa eshte vajza e embel ne ”The Voice of Albania”. Ajo ishte nje nder 4 gjysmefinalistet me trajnere Miriam Canin. Në Qershor 2002, Vjosa Selmani merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Qokolatat Shume I Dua". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albana Berisha

Feime Salihu

Sala Jashari

Blertina Shabani

Donika Nuhiu

Ema Smajli

Aulona Limani

Nita Bahtiri

Adelina Jashari

Besiana Shkodra


Tags: Vjosa Selmani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet