Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vjosana Sina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Vjosana Sina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 2006, Vjosana Sina merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Enderroj". Në Qershor 2007, Vjosana Sina merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Simpatia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arta Babaramo

Rakipe Karaj

Burbuqe Rada

Adriana Ceka

Denada Bare

Zina Zdrava

Vitore Rusha

Irma Gurakuqi

Florinda Gjergji

Suzana Qatipi

Tags: Vjosana Sina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet