A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vladimir Seferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tirane 
BIOGRAFIA: Vladimir Seferi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Ai ka botuar shume kenge si "Amaneti i burgut", "Malli i nenes" etj. Ka filluar te merret me muzike ne moshen 16-17 vjeç. Ka realizuar disa duete me kengetare te njohur dhe ka marre pjese ne shume koncerte. Më datë 22 Korrik 2009, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Me 1912". Më datë 5 Nëntor 2010, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Amaneti I Burgut". Më datë 2 Nëntor 2012, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Kostumi I Bardhë". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Engjell Çaçani

Selim Paja

Lintor Osmenaj

Alfred Meço

Gezim Kaso

Renato Jaho

Ali Kondi

Hysni Alushi

Vaske Curri

Laver Bariu


Tags: Vladimir Seferi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019