Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ladi Toska
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16
Këndon kryesisht: etno

Ladi Toska është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 18 Shtator 2012, Vladimir Toska publikon videoklipin "Karamelja Ime", në bashkëpunim me Gazu.

Më datë 29 Janar 2016, Ladi Toska publikon videoklipin "Ristana 2016", në bashkëpunim me Anakonda.

Më datë 16 Janar 2017, Edi Beqiri publikon videoklipin "Me Ledhet E Tua", në bashkëpunim me Ladi Toskën.

Më datë 21 Janar 2017, Vjola Shuli publikon videoklipin "Eja Po Te Pres", në bashkëpunim me Ladi Toska.

Më datë 27 Shtator 2017, Ladi Toska publikon videoklipin "Me Zjarrin Mos Luaj", në bashkëpunim me Brikena Asa.

Më datë 7 Mars 2018, Ladi Toska publikon videoklipin "Duaje Nenen Dhe Baben". Teksti u shkrua nga vetë Ladi Toska.

Më datë 24 Dhjetor 2018, Landi Roko publikon videoklipin "Kallet", në bashkëpunim me Ladi Toskën. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra.

Më datë 14 Nëntor 2019, Ladi Toska & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Ajo Është Shqiptare". Orkestrimi i këngës u punua nga Festim Gici.

Më datë 19 Janar 2020, Ladi Toska & Fabi publikojnë videoklipin "Alois". Teksti i këngës u shkrua nga Gers Alia.

Më datë 2 Korrik 2020, Ladi Toska publikon videoklipin "Dadushe", në bashkëpunim me Edi Beqirin. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Ladi Toska, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist