Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ladi Toska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Ladi Toska është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 18 Shtator 2012, Vladimir Toska publikon videoklipin "Karamelja Ime", në bashkëpunim me Gazu. Më datë 29 Janar 2016, Ladi Toska publikon videoklipin "Ristana 2016", në bashkëpunim me Anakonda. Më datë 16 Janar 2017, Edi Beqiri publikon videoklipin "Me Ledhet E Tua", në bashkëpunim me Ladi Toskën. Më datë 21 Janar 2017, Vjola Shuli publikon videoklipin "Eja Po Te Pres", në bashkëpunim me Ladi Toska. Më datë 27 Shtator 2017, Lad...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Emrah Xhixho

Egzoni Vogel

Aldi Loci

Bledi Selita

Artur Qerimi

Miri Kamzes

Marseli

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Mursel Murseli

Tags: Ladi Toska, Vladimir Toska


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet