Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vladimir Toska - Po Te Them Te Verteten

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Them Te Verteten".
3. Video është e këngës "Po Te Them Te Verteten", por nuk këndohet nga Vladimir Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vladimir Toska - Po Te Them Te Verteten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/11/2012

2012-11-21T11:19:17+00:00neper mjet dashuris
ta fala
ta fala shpurtin tim
si tatuazh do te mbaj ne gji
sdo re fshi kurr nga shpirti im

ref 4×

ne ty do te jem gjithmon
une te dua vetem ty
me ty do kaloj gjith jeten po ta them un te verteten

nje deshir zotit i kerkoj
qe ne te dy kurr mos na lendojn
tna japi formc mua edhe ty
te jemi te forte ne kte dashuri

ref 9×

me ty do te jem gjithmon
une te dua vetem ty
me ty do kaloj gjith jeten
po ta them un te verteten


Ky tekst u dërgua nga leonard kika
Më Shumë Këngë Nga Ladi Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet