Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllaznim Buxhovi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Vllaznim Buxhovi është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kasso

Luli (Lulzim Sadiku)

Armend Sherifi

Floja

Leka

Bajram Jakaj

Kol Bardheci

Ajet Sinani

Krayzie Xia

Blend

Tags: Vllaznim Buxhovi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet