Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orkestri I Vllaznim Buxhovit - Vallja Gjakovare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/06/2018

2018-06-01T23:57:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallja Gjakovare" kënduar nga Orkestri I Vllaznim Buxhovit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Orkestri I Vllaznim Buxhovit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vllaznim Buxhovi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet