Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezerit Bajra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Vllezerit Bajra është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Vllezerit Bajra publikojnë albumin "Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan" Në vitin 2018, Vllezerit Bajra publikojnë albumin "Deshmoret Jane Te Gjalle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Deshmoret Jane Te Gjalle (2018)

☆☆☆☆☆

Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan (2013)

★★★★★

Ne Po I Lutem Zotit T'madh

★★★★★

Amanet Prej Kombit Shqipes

★★★★

Deshmoret Rane Per Liri

☆☆☆☆☆

Largoj Shka Rojet Prej Ure

☆☆☆☆☆

Nje Flamur I Lam N'gjak T'pareve

★★★★★

Amaneti I Adem Jasharit

☆☆☆☆☆

Deme Ahmeti

☆☆☆☆☆

Isuf Aga

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Bardheci

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Llapusha

Bijte E Marash Krasniqit

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Zogaj

Vëllezërit Plakiqi

Rapsodet E Lumes Kukes

Vellezerit Gojani

Tags: Vllezerit Bajra


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet