Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vlora Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prizren 
BIOGRAFIA: Vlora Ahmetaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Xhafer Ahmetaj & Vlora Ahmetaj publikojnë albumin "Xhafer & Vlora Ahmetaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Xhafer Ahmetaj

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentXhafer & Vlora Ahmetaj (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elida Daci-Gashi

Alorja Senko

Luiza Lui

Valmira Ramadani (Vali)

Shpresa Jetullahu

Albina Bekteshi

Sanije Behrami

Vanesa Nimanaj

Ardiana Dili

Edona Hajdini

Tags: Vlora Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet