Vlora Ahmetaj
Vlora Ahmetaj
Vlora Ahmetaj
  • Vendlindja:
  • Prizren
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Vlora Ahmetaj është këngëtare. Në vitin 2018, Xhafer & Vlora Ahmetaj publikojnë albumin "Xhafer & Vlora Ahmetaj".

Më datë 26 Shkurt 2023, Xhafer & Vlora Ahmetaj publikojnë videoklipin "Ndarja Me Lot". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Nexhat Mujovi (Wirusi), ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 8 Qershor 2023, Xhafer & Vlora Ahmetaj publikojnë videoklipin "Shetite Ne Endrra T'mija". Muzika e këngës u punua nga vetë Xhafer Ahmetaj, ndërsa teksti u shkrua nga Ymer Halilaj. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0