A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vlora Dugolli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Vlora Dugolli is a singer of Modern Traditional & Folk Traditional music. Më datë 24 Nëntor 2015, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Jam Mashtru". Më datë 31 Gusht 2017, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Xhemshir Xhemshiri". Më datë 21 Tetor 2017, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Moj Dashni". Më datë 0 0000, Vlora Dugolli publikon videoklipin "Ta Dish Sa Te Du", në bashkëpunim me Dori....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mirsada Krasniqi

Edmonda Bushi

Jehona Berisha

Besnike Berdynaj

Hajrie Abazi

Albana Kastrati

Miranda Kondakçi

Dorina

Ola Bakalli

Dea Qerimi


Tags: Vlora Dugolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019