A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vlora Duraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
BIOGRAFIA: Vlora Duraku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Vlora Duraku eshte nje kengetare e re e cila kendon muzike te lehte qytetare. Ka perfunduar studimet e nivelit Master per Gazetari ne Universitetin e Prishtines. Vlora ka marre shpeshhere edhe shume cmime neper festivale te ndryshme ne Kosove dhe Shqiperi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lumturie Axhami

Zyle Krasniqi

Edita Gashi

Sala Bekteshi

Shpresa Gojani

Hidajete Miftari (Hida)

Lendita Selimi

Ilirjana Berisha

Miradije Aliu

Llollo


Tags: Vlora Duraku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019