Myrvete Beqaj (Voci)
Myrvete Beqaj (Voci)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Myrvete Beqaj:

Biografia

BIOGRAFIA: Myrvete Beqaj (Voci) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Në vitin 2011, Voci publikon albumin "O Moj Laberia Ime". Më datë 2 Prill 2013, Voci publikon videoklipin "Ra Sabahu Zbardhi Dita". Më datë 19 Korrik 2013, Voci publikon videoklipin "Vale Moj Vale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 12