Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Kolazh Fryn Veri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Fryn veri moj fryn veri
Fryn veri ne mal te zi.

Thote kjo nusja
Po mberdhij.

Te merr djali
Te fut ne gji.

Trendafil te pusi
Sa bukur ka cele
Sa mire qe mban ere.

Po ceshte mesuar nje djale
Dhe na vjen perhere
Sa bukur ka cele
Sa mire qe mban ere.

Ne dyshek me lule
Do ta veme te flere
Sa bukur ka cele
Sa mire qe mban ere.

Shege e kuqe
Plot lule moj xhania.

Cu keput
e ra perdhe moj xhania.

Dil e mblidh
NUSE e re moj xhania.
Vojsava Alia
Publikimi: 26/04/2019
Video Produksioni: Four Infinit Production


Vojsava Alia - Kolazh Fryn Veri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Fryn Veri".
3. Video është e këngës "Kolazh Fryn Veri", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0