Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Coban C'ta Degjova Zene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Coban cta degjova zene pertej ne shulle(x2)
Kur I bie me te qare naten culesee(x2)

Cula jote binte embel
Zgjoji fshatine(x2)

Un Kisha Dale ne dritare
Se gjumi s'me ze(x2)

Desha te vija tek tine
Por Nena s'me le (x2)

Per fjalen qe kemi lene
Apo skemi gje (x2)

Vajze besen ta kam dhene
Dhe nuk è kethej mee(x2)

Se jam djale è goxha djale
Ste le vetemee(x2)


Ky tekst u dërgua nga Denisa BanushiVojsava Alia
Publikimi: 06/04/2022
Teksti: Nertesi Asllani
Orkestrimi: Vani Rushiti


Vojsava Alia - Coban C'ta Degjova Zene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Coban C'ta Degjova Zene".
3. Video është e këngës "Coban C'ta Degjova Zene", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0