Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Pikë Të Dobët Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemren ma ke pervelu
Oj dashni, ca m'bone mu
Prej dites kur u pam
Pik te dobet ty te kam

Zemren ma ke pervelu
Oj dashni, ca m'bone mu
Prej dites kur u pam
Pik te dobet ty te kam

Zemren ma ke pervelu
Oj dashni, ca m'bone mu
Prej dites kur u pam
Pik te dobet ty te kam
Vojsava Alia
Publikimi: 19/08/2021
Muzika: Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: MAX Production
M.U.A: Rozana Cepele, Luiza Osmani
Styling: Klaudia Myftari
Audio: Eran ProductionVojsava Alia - Pikë Të Dobët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pikë Të Dobët".
3. Video është e këngës "Pikë Të Dobët", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0