Më mbaj mend (për 1 muaj)

Votra - Perseri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Un ty e di se te deshiroj
Kur netet e para jan te thata
Dy duar me vijen e m'perqafojn se bashku kalojm shtrengaten
Se kur malli ty ta fal durimin mua qielli me perkedhel dhe na larg po afrohem dhe mesnata me largesin qe malli ndjell

Ref:
A t'kujtohen ditet tona me gjethet e para qe na mbulonin kur vraponim rrugeve te gjata bashk me puthjet qe na mbulonin

A t'kujtohen ditet tona me gjethet e para qe na mbulonin kur vraponim rrugeve te gjata bashk me puthjet qe na pushtonin ooo perseri perseri

Ndalem te shikoj un perseri e ti m'shikon me krenari se kohen e kemi te ndalur ti murin mua ma ke falur
dhe kur zgjohesh djelli t'ledhaton me ylberin qe ty te pushton
gjith natyra ty pot hijeshon un ste harroj ti ne mua jeton

Ref:
A t'kujtohen ditet tona me gjethet e para qe na mbulonin kur vraponim rrugeve te gjata bashk me puthjet qe na pushtonin

A t'kujtohen ditet tona me gjethet e para qe na mbulonin kur vraponim rrugeve te gjata bashk me puthjet qe na pushtonin oooo perseri perseri

Ky tekst u dërgua nga TikaPublikimi: 01/12/2004


Më Shumë Këngë Nga Votra:


Komente 0


Votra - Perseri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perseri".
3. Video është e këngës "Perseri", por nuk këndohet nga Votra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.