Më mbaj mend (për 1 muaj)


Votra - Ne Kaltersi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kaltersi".
3. Video është e këngës "Ne Kaltersi", por nuk këndohet nga Votra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Votra - Ne Kaltersi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/10/2010

2010-10-23T08:34:26+01:00sy qiellor aq te bukur
gjitha netet i ka mbuluar
njimije yje i shendrisin
ato dite s'i kam harruar
por nuk e di se si tendohem
ti je diku n'largesi
shpesh mendimet na pakohen
e krijojne nji ngrohtesi
thelle ne mua deportojne
nga gjithesia ne brendi
edhe boten e vezullojne
me pushtojne me kaltersi


Ky tekst u dërgua nga ©admiral
Më Shumë Këngë Nga Votra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë