Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vukman - Shot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shot".
3. Video është e këngës "Shot", por nuk këndohet nga Vukman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vukman - Shot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Produksioni:

Trinium

Komente

Asnjë Koment

19/11/2019

2019-11-19T16:00:00+00:00Tik tak levizin akrepat e ores
Si fast & furious po i ndjej dridhjet e dores
Djersa ftohet po kullon prej pores
Sikleti po u skuq dhe syve te bardhen e bores
Frika kerkon te hape nje grope ne koren e Tokes
Pendesa droge kerkon urgjent makinen e kohes
Dhimbja si note shperthen tingujt e ngopjes
Jeta dirigjent drejton orekestren e fundosjes

[Ref] 2x
Bang bang I shot my self down
Bang bang I just hit the ground
Bang bang I can not make a sound
I have a little breath just to call my mom
Mooom 4x

Bang bang pasqyra e boni me vra veten
Nuk e pranoj keshtu si ishte si kish jeten
Kudo qe shkonte si futbolli e shihte veten
Nje top qe endet pa pushim derisa te gjej rrjeten
Si ben pershtypje nese shan,peshtyn
Si ben pershtypje nese me fjal ti e ndyn
Eshte e lire tashme,esht ajer esht fryme
Zhduket ne mbremje,ne mengjes esht aty si bryme
Esht feniksi zog i lire lart ne qiell
Vjen si hana naten terr
Diten djell vetem nenen se ngushelloj dot asnjehere
Loti i saj nga lule e bukur u be ferre
U be ferre

[Ref] 2x
Bang bang I shot my self down
Bang bang I just hit the ground
Bang bang I can not make a sound
I have a little breath just to call my mom
Mooooom


Ky tekst u dërgua nga Zaveta Hida
Më Shumë Këngë Nga Visjan Ukcenaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet