Vullnet Neziri
Vullnet Neziri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Vullnet Neziri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Korrik 2021, Vullnet Neziri publikon videoklipin "Thuja Zemres Tem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vullnet Neziri. Produksioni audio u realizua nga Rilind Alimani. Më datë 24 Shtator 2021, Vullnet Neziri publikon videoklipin "Maje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Vullnet Neziri. Produksioni audio u realizua nga Rilind Alimani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0