Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  56
  • Emri i Vërtetë:
  • Xhet Salihi
  • Vendlindja:
  • Bochum 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Xheta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2015, Xhet Salihi publikon albumin "Vikendi" Më datë 28 Prill 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Ela", në bashkëpunim me Mc Qoppa. Më datë 6 Korrik 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Po Ta Kona". Në vitin 2016, Xheta publikon albumin "Ela Ela" Më datë 10 Janar 2017, Xheta publikon videoklipin "Lej Kto Fore", në bashkëpunim me Aulona. Më datë 2 Maj 2017, Xheta publikon videoklipin "Enisi Vogel". Më datë 1 Qersh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

3 🔥Qak Qak (2018)

Ritmi I Verës (2017)

Ela Ela (2016)

Vikendi (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florian Krasniqi

Xhimi

Ernim Ibrahimi

Turab Hajolli

Fidani Vogel

Reni Elbasanit

Ymerli Krasniqi

Nijazi Boneshta

Faik Rama

Lind Prizreni

Tags: Vw Xheta, Vw-Xhet, V.W Xhet, V.W. Xhet, Vw Xhet, Xhet Salihi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet