Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vw Xhet - Ne Jeten Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Jeten Time".
3. Video është e këngës "Ne Jeten Time", por nuk këndohet nga Vw Xhet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vw Xhet - Ne Jeten Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/10/2008

2008-10-30T15:57:31+00:00ejjjjjjjj kshtut mbaroj fundi
un prej ti mu nda
se kisha kujtu prej teje
po tradhtare me ke dal

2x
Ne jeten time kur nuk gabova veq at dit kur te takova prej asej dite ma prishe jeten kur niher sma the tverten

2 x
Moj tradhtare e pa bes,
qa me bane ne ket jet,
jeten time ty ta dhash,
qa me bane mua te thash

2x
tash per ty kur mos te ndegjofsha
kur ne jet mos te takofsha
se nga vujt syna loti
e ty moj ta ktheft zoti

2 x
Moj tradhtare e pa bes,
qa me bane ne ket jet,
jeten time ty ta dhash,
qa me bane mua te thash


Ky tekst u dërgua nga Egzona .......
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet