Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheta - La Qika  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ritmi I Verës"

Komente

Asnjë Koment

13/08/2017

2017-08-13T17:56:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "La Qika" kënduar nga Xheta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet