Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: W.A.D është një grup artistësh. Më datë 13 Tetor 2017, W.A.D publikojnë videoklipin "Liar", në bashkëpunim me Ana Bakaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

Te Tjeret

P.E.Z

Okupatorat

Jet

Magma

Bloody Gangstaz Family

Tags: W.A.D, Wad


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet