Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Walcot

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Walcot është një këngëtar. Kushtrim Berisha (Walcot-i) jeton ne Prishtine dhe ka kryer studimet ne Fakultetin Dardania (Dega Ekonomi Dhe Turizem). Në Korrik 2012, Walcot merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Shume Hot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kenny

Trimi A.K.A Dr.L

Daone

Danog

Loyal Man

Sttyler

Da Freak

King

E.D.T

Gold King


Tags: Walcot, Kushtrim Berisha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet