Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 9 Vjeç
BIOGRAFIA: We3 është një grup artistësh i njohur. We3 band fillimet i ka në Nëntor të vitit 2011 në qytetin e Elbasanit, lindur fillimisht me iniciativë të 2 pjestarëve te saj, Andrit Ekmekçiu (drums) dhe Ilir Sokoli (guitar). Më vonë grupit i bashkohen dhe 2 pjesëtarë të tjerë Artan Alla (vocal) dhe Klajdi Cerriku (keyboard). Kuptimi i emrit te bandës muzikore We3 ka të bëjë me riformimin dhe ribashkimin për herë të tretë pas një shkëputje prej rreth 10 vitesh të këtij grupi muzikor, ku më parë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

E.T.A

Allegro Band

Ngroba

Night Rappers

Da LIGS

Ligji Rruges

Madd Dogs

Crossbones

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri

Tags: We3


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet