Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Wenda Demiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Wenda Demiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Shkurt 2018, Wenda publikon videoklipin "Holding My Baby"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lily N

Irida Pojani

Marigona Vitia

Ardita Begu

Sarentina Cako

Anisa Smajlaj

Dea Strica

Samira

Jona

Ervisa


Tags: Wenda Demiri, Wenda, Uenda Demiri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet