Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Wendi Bulku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Wendi Bulku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2008, Wendi Bulku ishte finaliste në Star Academy Albania 3. Në Maj 2009, Wendi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Boten Time". Në vitin 2011, Wendi Bulku merr pjesë në The Voice of Albania 1....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Finaliste në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Katrin

Dea Strica

Sarentina Cako

Jola

Irida Pojani

Jona

Neshi Cakolli


Tags: Wendi Bulku, Uendi Bulku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet