A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: West is a group/singers. Në Prill 2006, West marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Thjesht Iluzion"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Special-G

Ansambli I Ushtrise Popullore

Power Rap

Galaxicstar

Grupi Izbica

Muhagjert

Samch3

Grupi Muzikor Besa

Toqkat

B.A.D


Tags: West

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019