A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
West Side Family

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  79
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: West Side Family është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Dikur tre djem... gjithmonë me një ‘Mesazh’: Rolandi, Miri dhe Flori. Dikur shokë në një klase, me pas anëtarë të një prej grupeve më të njohura muzikore të Shqipërisë. Miri Shenja e horoskopit: Peshorja Datëlindja: tetor 1979 Pija e preferuar: Xhin Ngjyra e preferuar: e kuqja Landi Ditëlindja: Korrik 1980 Shenja e horoskopit: Gaforrja Ngjyra e preferuar: vishnja dhe e zeza Pija e preferuar: Uiski, lëng portokalli. Kam disa pije te ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Dr. Flori

Shto profile

zyrtare

Jeta Shkon (2004)

Wsf


» Dërgo Një Këngë »

Marinela
Tirona
Komshia
Beso
Kena Lind Per Qejf
Cohu
E Imja
S.O.S
Une Dua Ah Ahh
Jehone


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Produkt 28

Dreams

Yjet E Panjohur

2die4

2farm

Ritfolk

Qelbanix

Thunder Way

Grupi Tepelenes

Djemte E Detit


Tags: West Side Family, Westside Family, Wsf, W.S.F, W.S.F., Doktor Flori

West Side Family në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019